ترجمه کتاب فروزان از صفحه 307 تا316

مطالب دیگر:
📖دانلود کارگاه خلع سلاح همسر خودشیفته📖بلوک اتوکد کودکان در حال بازی -2📖بلوک اتوکد وسایل بازی کودکان -2-3D📖بلوک اتوکد وسایل بازی کودکان -5-3D📖بلوک اتوکد وسایل بازی کودکان -6-3D📖1000 ایده راه اندازی کسب کار میلیونی با سرمایه کم📖فایل اتوکد نقشه های معماری سینما📖دانلود فایل ورد Word پروژه افزایش دقت شناسایی چهره با انتخاب زیر مجموعه بهینه از ویژگی های چهره با بکارگیری الگوریتم فاخته📖آموزش ساخت بازی در اندروید (پروژه محور)(صفرتاصد)📖آموزش پروژه حسابداری در سی شارپ(صفرتا صد)📖مجموعه رمان کلیدر📖پرسشنامه پدافند غیرعامل📖سریال انیمیشنی بسیار پرطرفدار American Dad به زبان آلمانی در 16 قسمت📖مجموعه آموزشی Einfach Deutsch Hören با زیرنویس آلمانی در 35 قسمت📖چگونه بهترین سایت را داشته باشیم📖دانلود پروژه کامل خانه فرهنگ📖دانلود پروژه کامل طراحی دانشکده معماری همراه با رندرهای 3max📖آموزش مقدمات اندروید + غالب فایل های مورد نیاز(بخش اول)📖آموزش پیشرفته اندروید(بخش دوم)📖آموزش متریال دیزاین (بخش سوم آموزش اندروید)
حمله های به توان کشف رمز,حمله های پیام عادی,حمله ی چرخشی (دوری،گردشی),حمله پیام آشکار,حمله به قدرمطلق,حمله به پیاده سازی,حمله زمان بندی,خطا در انتقال,103 سیستم رمز رابین,رمزگشایی,رمزگذاری|41012328|fiy
هم اکنون فایل با مشخصه ی ترجمه کتاب فروزان از صفحه 307 تا316 وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

اگر e=3باشد و فقط دو سوم بیتها در پیام عادی p شناخته شده باشند، الگوریتم می تواند همه ی بیتها در پیام عادی را بیابد.

حمله پخشی: حمله پخشی می تواند آغاز شود اگر یک هویت (نهاده) همان پیام را به یک گروهِ دریافت کننده با همان توان رمزی کردن پایین بفرستد. برای مثال، سناریوی زیر فرض می شود: آلیس می خواهد همان پیام را به سه دریافت کننده با همان توان عام e=3 و مدول n1 n2 و n3 بفرستد.

حمله پیام مرتبط: حمله پیام مرتبط، کشف شده توسط فرانکلین ریتر، می تواند بطور خلاصه بصورت زیر توصیف شود. الیس دو پیام عادی، p1 و p2 را رمزدار می کند و آنها را با e=3 رمزدار می کند و c1 و c2 به باب ارسال می شوند. اگر p1 با p2 بوسیله ی یک تابع خطی مرتبط باشد، سپس اون می تواند p1 و p2 را در یک زمان محاسبه ی ممکن دوباره بدست اورد.

حمله پد کوتاه: حمله پد کوتاه، کشف شده توسط کوپراسمیت، می تواند بطورمختصر بصورت زیر بیان شود. الیس یک پیام M برای فرستادن به باب دارد. او پدهای پیام را با r1 رمزی می کند نتیجه را به c1 می دهد و c1 را به باب می فرستد. اِوا c1 را جدا می کند و این را رها می کند. باب الیس را مطلع می کند که او پیام دریافت شده ای ندارد، پس الیس پدهای پیام را دوباره با r2 رمزی می کند و این را به باب می فرستد. اِوا این پیام را نیز جدا می کند (می گیرد). اِوا اکنون c1 و c2 را دارد و او می داند که آنها هردو علائم رمز متعلق به همان پیام عادی هستند. کوپراسمیت اثبات می کند که اگر r1 و r2 کوتاه باشند، اِوا ممکن است قادر باشد پیام اصلی M را دوباره بدست آورد